Telewizja – montaż, serwis, naprawa

Zajmujemy się montażem i serwisem anten satelitarnych i naziemnych. W naszej pracy wykorzystujemy profesjonalny sprzęt pomiarowy, który pozwala na prawidłowe ustawienie anten i szybkie diagnozowanie usterek.

Dla nowych instalacji antenowych doradzamy naszym klientom jaki rodzaj anteny będzie zapewniał najlepszy odbiór telewizji w zależności od lokalizacji klienta i miejsca instalacji anteny. Prawidłowo dobrana i ustawiona antena zapewnia czysty i stabilny obraz na ekranie telewizora bez potrzeby stosowania wzmacniaczy sygnału i innych akcesoriów.

Wykonujemy podłączenie instalacji antenowej do odbioru telewizji naziemnej do każdego typu telewizora. W przypadku starszych odbiorników pomożemy dobrać tuner DVB-T, który umożliwi odbiór w nowym cyfrowym systemie telewizji naziemnej. Prawidłowe ustawienie zestawu satelitarnego jest czynnością skomplikowaną i wymaga użycia miernika. Posiadamy odpowiedni sprzęt i doświadczenie w tego typu działaniach.

Problemy z sygnałem lub całkowity jego brak? Najczęściej wina leży po stronie nieprawidłowo zamontowanej lub zniszczonej upływem czasu instalacji. Urządzenia elektroniczne niestety też się psują, tak jak instalacje antenowe. Same anteny zamontowane na dachach są przez cały rok narażone na czynniki atmosferyczne – mrozy, upały, śnieżyce i deszcze, czasami wytrzymują latami, ale czasami niedokładne wykonanie instalacji może spowodować przedostanie się wilgoci do przewodów, rozgałęźników, wzmacniaczy i problem pojawi się w najmniej spodziewanym momencie. Możemy pomóc w zdiagnozowaniu problemu a także naprawić go byś mógł znowu cieszyć się silnym sygnałem.

Zapewniamy montaż w domach a także instalacje zbiorcze satelitarno-naziemne dla osiedli, wspólnot mieszkaniowych, biurowców.

instalacja zapewniająca stabilny odbiór sygnału

diagnostyka problemów w istniejącej już instalacji

1_TV
2_TV
3_TV
4_TV
5_TV
6_TV
7_TV
8_TV